interiérový a barový dizajn, grafický dizajn, produktový dizajn

bar-in-one : špecializovaný interiérový dizajn, komplexné služby od návrhu po realizáciu na mieru

Na začiatku bol priestor, investor a chuť vytvoriť podnik. Vznikla myšlienka a vznikol názov (branding & concept), začali sa kresliť prvé skice, návrhy, štúdie (study) a vizualizácie (viz & pic).
A koncept bol jasný...

Zapracoval sa systém fungovania podniku, obslužné, skladovacie priestory a cesty (logistic) a mohol sa začať vymýšľať design podniku (interior design). Kreslili sa skice, návrhy, vytvárala sa projektová dokumentácia (project docs), vybavovali sa všetky potrebné povolenia a atesty (administrative). A aby bol podnik unikátny a neopakovateľný, vymýšľali a vyrábali sa unikátne prvky interiéru, diela, ktoré inde človek nenájde (interior extras). Začalo sa kalkulovať, vyberali sa dodávatelia, odsúhlasovali sa ponuky, začalo sa stavať (build & manage).
A podnik sa narodil...

Práca sa neskončila, pretože bolo potrebné ošatiť personál a dať podniku dušu (identity), navrhnúť ponukové a jedálne lístky, billboardy a prezentačné materiály (graphic), nafotiť podnik, jedlá a drinky (photo & video) a rozbehnúť podnik.
A podnik funguje...

A pokiaľ raz príde doba a bude potrebné vymyslieť čokoľvek, aby fungoval podnik lepšie, navrhnú sa vylepšenia, aby sa tak stalo (optimize).
Toto je bar-in-one, toto je kreatíva v podaní Three Kings...
more bar-in-one
retro cult club : víťaz bar awards 2010
more bar-in-one
retro cult club : košice
more bar-in-one
retro cult club : košice
more bar-in-one
vinyl discoclub : košice
more bar-in-one
pizza garden : košice
more bar-in-one
vinyl discoclub : košice
more bar-in-one
metropolitan : košice

graphic : komplexné grafické služby

Logá, slogany, branding, malé designmanuály, veľké designmanuály, korporátne identity, výročné správy, skladačky, letáčiky, katalógy, leaflety, prezentačné brožúry, časopisy, knihy, sadzba, dtp, citylighty, billboardy, megaboardy, polepy áut, obalový design, logá, slogany, branding, malé designmanuály, veľké designmanuály, korporátne identity, výročné správy, skladačky, letáčiky, katalógy, leaflety, prezentačné brožúry, časopisy, knihy, sadzba, dtp, citylighty, billboardy, megaboardy, polepy áut, obalový design, logá, slogany, branding, malé designmanuály, veľké designmanuály, korporátne identity, výročné správy, skladačky, letáčiky, katalógy, leaflety, prezentačné brožúry, časopisy, knihy, sadzba, dtp, citylighty, billboardy, megaboardy, polepy áut, obalový design, logá, slogany, branding, malé designmanuály, veľké designmanuály, korporátne identity, výročné správy, skladačky, letáčiky, katalógy, leaflety, prezentačné brožúry, časopisy, knihy, sadzba, dtp, citylighty, billboardy, megaboardy, polepy áut, obalový design...
To zvládne každé grafické štúdio...

Pre Three Kings nie je podstatné čo, ale ako. A ako znamená kreatívne a inovatívne. Obsah dodáva klient, pre Three Kings je výzvou vymyslieť formu tak, aby sa v dnešnej dobe akýkoľvek prezentačný materiál nestratil v záplave iných...
more graphic more graphic more graphic more graphic more graphic more graphic

3design : unikátne interiérové prvky a doplnky, od návrhu po realizáciu na mieru

Každý priestor, či už je to bar, kaviareň, reštaurácia, alebo chodba, hala, či kancelária si zaslúži niečo unikátne, jedinečné a neopakovateľné. Do rodinného domu, alebo bytu sa niečo také priam pýta. Preto ľudia nakupujú obrazy, sochy a umelecké diela. Aby mali niečo výnimočné, aby bol ich priestor niečím výnimočný.

Umenie je vymyslieť, čo sa do daného priestoru nielen hodí, ale je aj unikátne. Umenie je vymyslieť niečo, čo má v sebe nielen formu, ale aj funkčnosť a myšlienku. Umenie je vymyslieť niečo, čo vystihuje podstatu priestoru, alebo vystihuje jedinečnosť človeka, ktorý to chce vlastniť. A najväčšie umenie je nájsť spôsob, ako to vyrobiť a vyrobiť to.

Pre Three Kings je výzvou robiť takéto umenie, pretože keď sa chce, tak sa dá, pretože nič nie je nemožné, aj keď sa niekedy zdá, že je nereálne to vyrobiť, pretože je krásne vidieť na vlastné oči niečo, čo bolo kedysi len myšlienkou.

A práve preto je 3design tou správnou čerešničkou na torte každého priestoru v podaní Three Kings...
more 3design
socha žena (sádra, farba), kvetináč (koža, sklenená mozaika, nerez)
more 3design
mozaika Pablo (pálená hlina), kompozícia CPU (epoxid, hliník, LED, PC komponenty)
more 3design
kompozícia plošný spoj (vodárenské prvky)
more 3design
socha muž (epoxid), strop plošný spoj (farba)
more 3design
barový pult groovy (plexi, LED, nerez), zábradlie groovy (nerez)